TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


 

Otwórz eKonto m w mBanku

Jesteś już w mBanku? Polecaj konto znajomym i zgarniajcie atrakcyjne premie.

Dla Ciebie 100 zł za polecenie konta, a dla znajomego nawet 110 zł za jego otwarcie.
4 osoby to łącznie nawet 740 zł, a może być Was więcej… i każdy może polecać dalej!

Sprawdź, jak zgarnąć 740 zł

 •  

  Kliknij aby rozwinąć

  •  

    

   Ty

   Ty i 1 znajomy

   Ty i 2 znajomych

   Ty i 3 znajomych

   Za co?

   110 zł z eKontem m w promocji

   2x110 zł z eKontem m w promocji 100 zł za polecenie

   3x110 zł z eKontem m w promocji i 200 zł za polecenie

   4x110 zł z eKontem m promocji i 300 zł za polecenie

   Razem

   110 zł

   320 zł

   530 zł

   740 zł

Tabela premii

 

Polecany produkt Zysk Warunki
Rachunek typu eKonto lub mKonto 100 zł (jeśli znajomy ukończył 18 lat)
50 zł (jeśli znajomy ma mniej niż 18 lat)
Twój znajomy musi zapłacić w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta min. 5 razy kartą debetową wydaną do rachunku .Nota prawna

 

Zobacz, jak polecać konto znajomym – to proste

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego

Wejdź do Pasażu w serwisie transakcyjnym

Dołącz do nowej edycji 2/2017 PolecamBank
i polecaj mBank znajomym

Jeśli znajomy aktywnie korzysta z produktów mBanku

Dostajesz premię
i wydajesz ją na co chcesz

Nowa edycja 2/2017 trwa od 1.09.2017r.  do 28.02.2018r.

To, co zobaczysz poniżej to informacje natury prawnej, czyli wszystkie szczegóły, które dotyczą tej oferty.

Ten materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Nota prawna – program Polecam Bank

Program PolecamBank edycja 2/2017 trwa od 1.09.2017 r. do 28.02.2018 r. Polega na przyznaniu Premii za polecenie rachunku w mBanku SA. Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2017 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

100 zł Premii otrzymasz jeśli:

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia, tzn.  zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku minimum 5 razy (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji kartą).

50 zł Premii otrzymasz jeśli:

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunku eKonto (w ofercie standardowej lub w promocji),  w dniu składania wniosku nie ukończyła 18 lat i wpisze w nim Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku.  Będzie aktywnie korzystał z rachunku w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia, tzn.  zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku minimum 5 razy (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji kartą).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2017, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank

 

Nota prawna – premia 110 zł w promocji „Zyskaj z eKontem m”

Promocja trwa od 1.09.2017 do 31.03.2018 r. Do Promocji „Zyskaj z eKontem m” można przystąpić w okresie od 1.09.2017 roku do 30.11.2017 roku. Z Promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku, którzy ukończyli 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych i złożą promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto m wraz z debetową kartą płatniczą oraz zawrą z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Szczegółowe zasady przyznania premii 110 zł zostały opisane w tabeli w Regulaminie Promocji „Zyskaj z eKontem m” zamieszczonym na stronie www.mbank.pl/konto-100

 

Nota prawna – konto, karta

Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 21 lat wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji z miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową Visa Me do konta wynosi 4 zł. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.

Opłata za prowadzenie konta dla osób od 25 lat wynosi 0 zł pod warunkiem wpływu min. 1000 zł na miesiąc. W przypadku nie spełnienia warunku, opłata wynosi 5 zł. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. dostępnych na https://www.mbank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.